луксуз

(Видео) Карлеуша ја покажа луксузната вила, каде што одгледува домати

Српската пејачка Јелена Карлеуша објави видео од нејзиниот нов дом. Таа на социјалната мрежа Инстаграм се пофалила како ја уредила нејзината вила во која се …

(Видео) Карлеуша ја покажа луксузната вила, каде што одгледува домати Прочитај повеќе »

(ФОТО) Двете ќерки на Карлеуша слават роденден – Наместо луксуз таа направи неочекуван потег

Јелена Карлеуша денеска има две големи причини за славење. На денешен ден во период од една година ги роди нејзините наследнички Атина и Ника. Атина …

(ФОТО) Двете ќерки на Карлеуша слават роденден – Наместо луксуз таа направи неочекуван потег Прочитај повеќе »

Scroll to Top