Нејмар се превртува од смеење за тркалањето на теренот на мундијалот

Најдобриот бразилски фудбалер Нејмар, на социјалните мрежи постави снимка со група деца, како се тркалаат на теренот и со тоа се пошегува на своја сметка …

Нејмар се превртува од смеење за тркалањето на теренот на мундијалот Прочитај повеќе »