Марали Николс

Клои Кардашјан, по раскинувањето со НБА-ѕвездата Тристан, сега љуби нов дечко, ги споила сестра ѝ Ким

Американската ѕвезда Клои Кардашјан има нов дечко кого го запознала преку сестра си Ким, открива извор за People. Тој рече дека врската им е уште во …

Клои Кардашјан, по раскинувањето со НБА-ѕвездата Тристан, сега љуби нов дечко, ги споила сестра ѝ Ким Прочитај повеќе »

Љубовницата на Тристан тврди: Никогаш не го запозна нашиот син и не ни испраќа пари

Марали Николс, поранешната љубовница на НБА ѕвездата Тристан Томпсон, го обвини кошаркарот дека никогаш не го запознал нивниот син и дека не ѝ плаќал алиментација …

Љубовницата на Тристан тврди: Никогаш не го запозна нашиот син и не ни испраќа пари Прочитај повеќе »

Тристан барал од неговата љубовница да абортира и да молчи за тоа

Поранешниот свршеник на Клои Кардашијан, НБА ѕвездата Тристан Томпсон, барал од неговиот личен тренер, Марали Николс со која чекал бебе, да абортира и да молчи …

Тристан барал од неговата љубовница да абортира и да молчи за тоа Прочитај повеќе »