(ФОТО)Бугарка со голи гради прогнозира победа на Јувентус

Атрактивната Бугарка, Нефи Иванова го прогнозираше резултатот четврт финалниот натпревар помеѓу Јувентус и Реал Мадрид. Иванова која е голем фан на италијанскиот шампион, резултат го …

(ФОТО)Бугарка со голи гради прогнозира победа на Јувентус Прочитај повеќе »