(ФОТО)Бугарка со голи гради прогнозира победа на Јувентус

By

Атрактивната Бугарка, Нефи Иванова го прогнозираше резултатот четврт финалниот натпревар помеѓу Јувентус и Реал Мадрид.

Иванова која е голем фан на италијанскиот шампион, резултат го напиша на своите гради. Нефи прогнозираше победа на Јувентус од 2:1.

Ќе ви се допадне