(ФОТО) Кејт Мидлтон приреди непријатно изненадување за семејството

Веќе со денови, членовите на кралското семејство и Мидлтонови големо внимание привлекуваат со својата појава на тенискиот турнир Вимблдон. Мечот меѓу Роџер Федерер го следеа …

(ФОТО) Кејт Мидлтон приреди непријатно изненадување за семејството Прочитај повеќе »