Нептун

“Singles’ Day – Само ДЕНЕС!” – голема акција на Нептун Македонија

Денес, Нептун Македонија, ја организира акцијата „SINGLES’ DAY” проследена со одлични понуди, големи попусти за сите купувачи. Нептун како најголем малопродажен ланец за бела техника …

“Singles’ Day – Само ДЕНЕС!” – голема акција на Нептун Македонија Прочитај повеќе »

Филантропите од Кавадарци во нова мисија – 3.000 компјутери за Нова година

Благодарејќи на помошта која ја добиваат од народот и поддршката на големите компании како Нептун, Шпаркасе лизинг, Еко Логистик, Кожувчанка, Европа Гуми, Дади компани, и …

Филантропите од Кавадарци во нова мисија – 3.000 компјутери за Нова година Прочитај повеќе »

Голема хуманитарна акција на „Нептун“ за поддршка на децата од СОС „Детско село“

Стратешко партнерство кое прераснува во соработка која се работи со многу љубов и посветеност резултира со многу детски насмевки, реалирани млади и дадена втора жанса …

Голема хуманитарна акција на „Нептун“ за поддршка на децата од СОС „Детско село“ Прочитај повеќе »

Голема комета се движи кон нашиот Сончев систем, од НАСА предупредија за потенцијална закана за Земјата

Од НАСА предупредија на потенцијална закана за Земјата, откако забележале голема комета како се доближува во нашиот Сончев систем. Кометитата била со големина од околу …

Голема комета се движи кон нашиот Сончев систем, од НАСА предупредија за потенцијална закана за Земјата Прочитај повеќе »

„Нептун“ ќе воведе многу новини на пазарот со револуционерната петгодишна стратегиј

На уникатниот корпорациски настан Reinvented, претставници на „Нептун“ пред вработените викендов ги презентираа успесите на компанијата изминатава година. Присутните, исто така, имаа прилика да слушнат …

„Нептун“ ќе воведе многу новини на пазарот со револуционерната петгодишна стратегиј Прочитај повеќе »

Lucky days во „Нептун“ од 12 до 19 април – време е за најголеми попусти!

„Lucky days” од 12-19 април во „Нептун” – продажна акција со најголеми попусти! Овие “Среќни денови” потрошувачите ќе може да купуваат производи со најголеми попусти …

Lucky days во „Нептун“ од 12 до 19 април – време е за најголеми попусти! Прочитај повеќе »

НЕПТУН Македонија: Спој на општествена одговорност и почит кон своите вработени по повод 8 март

Од своето објавување во ноември 2020 година, автобиографската книга „СВОЈА„ на авторката Ирена Чаушевска Даниловска постави мисија да ги едуцира своите читатели, да поттикне превенција …

НЕПТУН Македонија: Спој на општествена одговорност и почит кон своите вработени по повод 8 март Прочитај повеќе »

Денес, 18 јануари, е вашиот најсреќен ден – ден со најголеми попусти во сите продавници на „Нептун“!

Третиот понеделник во јануари се смета за најдепресивниот ден во годината. Оваа година тоа е денешниов ден понеделник 18-ти јануари. Во светот, овој ден е познат како …

Денес, 18 јануари, е вашиот најсреќен ден – ден со најголеми попусти во сите продавници на „Нептун“! Прочитај повеќе »

Нептун – неодолива новогодишна понуда, која трае до 15 јануари откријте нов свет на бои

Празничната магија и годинава не го одмина НЕПТУН, од каде ни пристигнува уште една неверојатна понуда, која е отворена до 15 јануари. Понудата освен одлични …

Нептун – неодолива новогодишна понуда, која трае до 15 јануари откријте нов свет на бои Прочитај повеќе »

Среќна недела во „Нептун“ од 20 до 27 јули – големи попусти и до 60 рати, без камата!

HAPPY WEEK акција во Нептун со големи попусти и до 60 рати БЕЗ камата на цените со попуст! Од 20-ти до 27-ми јули, до 60 рати без камата …

Среќна недела во „Нептун“ од 20 до 27 јули – големи попусти и до 60 рати, без камата! Прочитај повеќе »

„Среќни денови” во НЕПТУН од 22 до 28 јуни – Пристигнаа најголемите попусти!

Овие „Среќни денови“ потрошувачите ќе може да купуваат производи со најголеми попусти идо 60 рати со хепи-инстант кредитот. Разгледајте ги понудите во 25 продажни салони …

„Среќни денови” во НЕПТУН од 22 до 28 јуни – Пристигнаа најголемите попусти! Прочитај повеќе »

Нептун прославува 6-ти роденден на haPPy картичката со големи попусти, подароци и двојно повеќе haPPy поени само на 18-ти јуни!

По повод 6-от роденден на haPPy лојалната програма и happy картичката „Нептун Македонија“ овој 18-ти јуни подготви специјална понуда и супер цени за своите купувачи. Со роденденската …

Нептун прославува 6-ти роденден на haPPy картичката со големи попусти, подароци и двојно повеќе haPPy поени само на 18-ти јуни! Прочитај повеќе »

„Нептун Македонија“: Глобалната пандемија ја трансформираше сферата на онлајн шопингот

Како резултат на пандемијата предизвикана од вирусот Ковид-19, е-продажбата рапидно расте на светско ниво, а нашата земја не е исклучок. Компаниите кои се дел од …

„Нептун Македонија“: Глобалната пандемија ја трансформираше сферата на онлајн шопингот Прочитај повеќе »

(Видео) Средношколец ангажиран од НАСА открил планета која орбитира околу две Сонца

НАСА благодарение на седумнаесетгодишниот Волф Кукиер открила планета која орбитира околу две Сонца. Кукиер бил на пракса и работел како стажист во вселенската американска агенција …

(Видео) Средношколец ангажиран од НАСА открил планета која орбитира околу две Сонца Прочитај повеќе »

Black Friday во НЕПТУН – Супер понуди, големи заштеди и до 60 рати!

Black Friday акција во НЕПТУН од 27.11-02.12.2019г.! Пристигнаа најголемите попусти во годината со супер понуди, големи заштеди и до 60 рати! За време на оваа голема акција потрошувачите …

Black Friday во НЕПТУН – Супер понуди, големи заштеди и до 60 рати! Прочитај повеќе »

Потребата од прочистувачи во Македонија и кои се придобивките од нивното користење

Затворениот простор во кој престојуваат луѓето неретко е исполнет со застоен воздух и прашина. Без разлика дали се работи за просториите во домот или на работното …

Потребата од прочистувачи во Македонија и кои се придобивките од нивното користење Прочитај повеќе »

Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи на happy цени!

HAPPY WEEK акција во Нептун со големи празнични попусти и до 48 рати БЕЗ камата на СИТЕ производи на happy цени! Од 24-31 декември, до 48 рати без камата …

Нептун со супер празнична понуда – Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи на happy цени! Прочитај повеќе »

Scroll to Top