Нешто слатко

(Видео) Јелена Јованова: Тајно се прикрадов во киното во Загреб за да видам како публиката ќе реагира

Актерката Јелена Јованова во романтичната комедија „Нешто слатко“ се појавува во улогата на амбициозната пиар агентка Каја, чија работа зависи од исходот на проектот на …

(Видео) Јелена Јованова: Тајно се прикрадов во киното во Загреб за да видам како публиката ќе реагира Прочитај повеќе »

(Галерија) Филмот на Сашко Коцев и Јелена Јованова ја собра цела актерска фела: „Нешто слатко“ е романтична комедија која вреди да се гледа

Познати актерски имиња, љубители на филмската уметност и поддржувачи на независниот филм, синоќа беа на македонската премиера на филмот „Нешто Слатко“ во Синеплекс, во режија, …

(Галерија) Филмот на Сашко Коцев и Јелена Јованова ја собра цела актерска фела: „Нешто слатко“ е романтична комедија која вреди да се гледа Прочитај повеќе »

(Видео) „Нешто слатко“ е за првата и последната шанса во животот и лажното идеализирање: Сашко Коцев пред македонската премиера на филмот

Филмот „Нешто слатко“ вечерва ќе има премиера пред македонската публика во „Синепелкс“. Главните улоги ги толкуваат македонските актери Сашко Коцев и Јелена Јованова, а воедно …

(Видео) „Нешто слатко“ е за првата и последната шанса во животот и лажното идеализирање: Сашко Коцев пред македонската премиера на филмот Прочитај повеќе »

Ги одбрав Сашко Коцев и Јелена Јованова затоа што се најдобри: Тин Водопивец режисерот на филмот „Нешто слатко“

Словенскиот филм „Нешто слатко“ чија режија, сценарио и продукција е на словенскиот стендап комичар, Тин Водопивец во сабота ќе ја има премиерата пред македонската публика. …

Ги одбрав Сашко Коцев и Јелена Јованова затоа што се најдобри: Тин Водопивец режисерот на филмот „Нешто слатко“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top