По скандалот на Оскарите, Нетфликс и Сони ја прекинаа соработката со Вил Смит

Дел од претстојните проекти на актерот Вил Смит се прекинати по скандалот на Оскарите, пренесува The Hollywood Reporter. Откако глумецот се повлече од Американската филмска академија …

По скандалот на Оскарите, Нетфликс и Сони ја прекинаа соработката со Вил Смит Прочитај повеќе »