(Видео) На фудбалер му се смееја кога сакаше да одглуми фаул

Сакраменто го победи Лос Анџелес Галакси и мина во полуфиналето на купот на МЛС-лигата. Сепак, натпреварот мина во сенка на потегот на напаѓачот на победничкиот …

(Видео) На фудбалер му се смееја кога сакаше да одглуми фаул Прочитај повеќе »