Никол Кидман

(Видео) Никол Кидман и Зак Ефрон имаат страсна сцена од 18+ во новиот филм

Никол Кидман и Зак Ефрон повторно се обединија на екранот, 12 години откако глумеа во The Paperboy. Овој пат, ѕвездите од А-листата играат љубовници во …

(Видео) Никол Кидман и Зак Ефрон имаат страсна сцена од 18+ во новиот филм Прочитај повеќе »

(Видео) Никол Кидман блесна во божествена креација на Мет Гала: 800 часа работа се потрошени само за рачно везење

Мет Гала 2024 се одржа во Музејот на уметност Метрополитен во Њујорк, а овогодинешната тема беше „Заспаните убавици: повторното будење на модата“. Гостите мораа да …

(Видео) Никол Кидман блесна во божествена креација на Мет Гала: 800 часа работа се потрошени само за рачно везење Прочитај повеќе »

(Видео) Кидман ја доби АФИ наградата за животно дело, на церемонијата дојде во златен фустан

На Никол Кидман викендов и беше врачена награда за животно дело од Американскиот филмски институт. Таа влезе во историјата како првата австралиска актерка што го …

(Видео) Кидман ја доби АФИ наградата за животно дело, на церемонијата дојде во златен фустан Прочитај повеќе »

(Фото) Бекам во друштво на Никол Кидман и Рис Витерспун гледаше фудбал

Легендарниот англиски фудбалер Дејвид Бекам, викендов го следеше финалето од Лига Купот меѓу неговиот тим Интер Мајами и Нешвил во САД. Фудбалерот не пропушти можност …

(Фото) Бекам во друштво на Никол Кидман и Рис Витерспун гледаше фудбал Прочитај повеќе »

Сценарист за ертоските сцени на Том Круз и Никол Кидман: Меѓу нив немаше никаква страст, само кариерата им беше важна

Оскаровецот и познатиот сценарист Фредерик Рафаел во неговата последна книга Last Post, се осврна на поранешната двојка Том Круз и Никол Кидман. Во книгата напишал …

Сценарист за ертоските сцени на Том Круз и Никол Кидман: Меѓу нив немаше никаква страст, само кариерата им беше важна Прочитај повеќе »

Ќерката на Том Круз и Никол Кидман не зборува со родителите поради скиентологијата

Триесетгодишната Изабела Бела Кидман Круз, ќерка на поранешните сопружници Никол Кидман (55) и Том Круз (60), не сака да има ништо со нејзините славни родители. …

Ќерката на Том Круз и Никол Кидман не зборува со родителите поради скиентологијата Прочитај повеќе »

(Фото) Никол Кидман со темни очила ја копира Ким Карадшјан на Модната недела во Париз

Оскаровката Никол Кидман се појави на Модната недела во Париз со бизарни очила од брендот Balenciaga. Кидман, која под нив не можеше да види ништо, мораше …

(Фото) Никол Кидман со темни очила ја копира Ким Карадшјан на Модната недела во Париз Прочитај повеќе »

Сакаше да стане свештеник, а скиентологијата му уништи два брака, Том Круз го прослави 60. роденден

Актерот Том Круз вчера го прослави 60. роденден, а фановите му честитаа и му порачаа дека и во шестата деценија изгледа одлично и дека е …

Сакаше да стане свештеник, а скиентологијата му уништи два брака, Том Круз го прослави 60. роденден Прочитај повеќе »

(Фото) Фановите не можат да ја препознаат Никол Кидман, актерката го промени изгледот за новата серија на Амазон

Оскаровката Никол Кидман објави фотографија од снимањето на серијата The Exapts, а нејзините фанови ѝ коментираа дека изгледа непрепознатливо. Тие тврдат дека Кидман направила естетски …

(Фото) Фановите не можат да ја препознаат Никол Кидман, актерката го промени изгледот за новата серија на Амазон Прочитај повеќе »

Елегантна и префинета – фустан во лимета боја создаден за Никол Кидман

Оскаровката Никол Кидман на црвениот тепих на премиерата на филмот The Northman продефилира во креација што ги привлече сите погледи. Таа на премиерата пристигна во …

Елегантна и префинета – фустан во лимета боја создаден за Никол Кидман Прочитај повеќе »

Неверување и зинати усти, реакциите на холивудските ѕвезди кога Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок

Инцидентот со Вил Смит и Крис Рок на 94 доделување на Оскарите стана светски настан, а на гледачите особено им беа интересни реакциите на некои …

Неверување и зинати усти, реакциите на холивудските ѕвезди кога Вил Смит му удри шлаканица на Крис Рок Прочитај повеќе »

(Фото) Никол Кидман ги налути фановите кога паркрира на место за инвалиди

Никол Киднам ги налути фановите откако вчера за време на шопингот била видена како паркира во зоната каде е дозволено за паркирање само за лица …

(Фото) Никол Кидман ги налути фановите кога паркрира на место за инвалиди Прочитај повеќе »

(Видео) Никол Кидман има секс со 20 години помлад колега, глумицата се соблече гола за новата серија „Девет совршени странци“

Холивудската глумица, Никол Кидман, сними еротска сцена за новата серија „Девет совршени странци“. Таа е гола во кревет и има секс со нејзиниот 20 години …

(Видео) Никол Кидман има секс со 20 години помлад колега, глумицата се соблече гола за новата серија „Девет совршени странци“ Прочитај повеќе »

Том Круз и Никол Кидман повторно заедно ќе работат на филм

Поранешната холивудска двојка Том Круз и Никол Кидман би можеле повторно да работат заедно, на филмското платно пренесува магазинот „Ок“. Според пишувањата на таблоидот, двојката …

Том Круз и Никол Кидман повторно заедно ќе работат на филм Прочитај повеќе »

(Фото) Огромен мурал од Никол Кидман се појави во Сиднеј

Огромен портрет од австралиската глумица Никол Кидман, насликан од страна на тим уметници, се појави на една од зградите во Сиднеј во Австралија. Група уметници …

(Фото) Огромен мурал од Никол Кидман се појави во Сиднеј Прочитај повеќе »

Том Круз со неговите сестри заглави во Лондон

Глумецот Том Круз е заглавен во луксузното крило на седиштето на Сциентолошката црква во западен Сасекс, заедно со неговите три сестри и нивните партнери и …

Том Круз со неговите сестри заглави во Лондон Прочитај повеќе »

Четири пати секс во денот, се обврзала Лопез ако се омажела со Бен Афлек

Холивудските ѕвезди знаат како да ги заштитат парите кои ги имаат, но за своите брачни очекувања се погрижуваат главно со предбрачен договор. Тоа е единствената …

Четири пати секс во денот, се обврзала Лопез ако се омажела со Бен Афлек Прочитај повеќе »

(Фото) Мерил Стрип ја скрати и промени бојата на косата за новиот филм

Глумицата Мерил Стрип се појави во поинакво издание на снимањето на филмот The Prom. Таа ја скрати и ја промени бојата на косата. Стрип сега …

(Фото) Мерил Стрип ја скрати и промени бојата на косата за новиот филм Прочитај повеќе »

Никол Кидман и Пинк донирале по 500.000 долари за борба против пожарите во Австралија

Глумицата Никол Кидман и пејачката Пинк донирале по 500.000 долари помош за противпожарните служби во Австралија, кои секојдневно се борат со пожарите кои ја зафатија …

Никол Кидман и Пинк донирале по 500.000 долари за борба против пожарите во Австралија Прочитај повеќе »

Scroll to Top