Бред Пит заљубен во Лејди Гага

Популарниот холивудски глумец Бред Пит се заљубил во својата колешка и позната пејачка Лејди Гага, пишуваат светските таблоиди. Како што пренесува National Enquirer, двојката се заљубила …

Бред Пит заљубен во Лејди Гага Прочитај повеќе »