(Фото) Виолинистот Стефан Миленковиќ ги објави првите фотографии со синот

Познатиот српски виолинист Стефан Миленковиќ стана татко на 25. април, а сега тој ги израдува фановите и објави и фотографии со неговиот син на социјалните …

(Фото) Виолинистот Стефан Миленковиќ ги објави првите фотографии со синот Прочитај повеќе »