Филмот „Украдено лице“ со Џон Траволта и Николас Кејџ ќе добие продолжение

Режисерот Адам Вингард на својот „Инстаграм“ објави дека набргу планира да работи на продолжение на култниот трилер „Украдено лице“, во кое главните улоги ги имаа …

Филмот „Украдено лице“ со Џон Траволта и Николас Кејџ ќе добие продолжение Прочитај повеќе »