(Видео) Грчки фудбалер бил пронајден мртов во својот автомобил

Полицијата во Грција го пронашла грчкиот фудбалер Никос Цуманис (31) мртов во својот автомобил, пренесуваат тамошните медиуми. Потрагата по младиот фудбалер траела со денови, а …

(Видео) Грчки фудбалер бил пронајден мртов во својот автомобил Прочитај повеќе »