Поранешниот сопруг на Меган тешко закрепнал по разводот

Блиска пријателка на Меган Маркл, Нинаки Приди, за светските медиуми открила дека на поранешниот сопруг на американската глумица, филмскиот продуцент Тревор Енгелсон, разводот од неа …

Поранешниот сопруг на Меган тешко закрепнал по разводот Прочитај повеќе »