Се продава „мерцедесот“ на Ники Лауда

Автомобилот „мерцедес 190 E 2.3-16“ што го возеше Ф1 возачот Ники Лауда на Трката на шампиони во Нурбургринг во 1984 година ќе се продава на …

Се продава „мерцедесот“ на Ники Лауда Прочитај повеќе »