Нудисти шетаат низ музеј во Париз

Музејот на современи уметности „Палата Токио“ во Париз вчера им дозволи влез на нудисти. Со тоа стана првата галерија во градот која на следбениците на …

Нудисти шетаат низ музеј во Париз Прочитај повеќе »