окото

(ВИДЕО) Зошто некогаш ни „игра“ капакот на окото

Треперењето на долниот или горниот капак на окото, докторите го нарекуваат- миокимија. За среќа оваа состојба освен што иритира неколку ситни мускули и предизвиукува спонтано …

(ВИДЕО) Зошто некогаш ни „игра“ капакот на окото Прочитај повеќе »

(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени

Пејачката Наташа Беквалац беше гостинка во една спрска емисија, а нејзината фризура која го прекри речиси половина од лицето, привлече огромно внимание кај публиката. Пејачката …

(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени Прочитај повеќе »