(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени

By

Пејачката Наташа Беквалац беше гостинка во една спрска емисија, а нејзината фризура која го прекри речиси половина од лицето, привлече огромно внимание кај публиката.

Пејачката веднаш објаснила за што станува збор.

„Сега се видов на камера и само сакам да им појаснам на гледачите – Не сум луда жена која се крие зад шишките, туку се разбудив со затворено око и не сакав да дојдам, но сепак дојдов. Ми се затвори капакот.“ – раскажала Наташа и го покажала окото.

Ќе ви се допадне

Yu Yu Hakusho the Movie: Poltergeist Report (Dub) (https://wcostream.cc/m/Lr5M) Episode Full

Cardfight!! Vanguard: Zoku Koukousei-hen (Dub) (https://animeflix.nl/m/wON8) Episode 14

AnimeKisa: Chibi Kero: Secret of the Kero Ball!? anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisa

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

App roll20: https://app.roll20.net/users/9167461/kissanimemx

Gitlab: https://gitlab.com/gogoanimebe