(ФОТО) Беквалац го покажа окото во емисија, гледачите вџашени

By

Пејачката Наташа Беквалац беше гостинка во една спрска емисија, а нејзината фризура која го прекри речиси половина од лицето, привлече огромно внимание кај публиката.

Пејачката веднаш објаснила за што станува збор.

„Сега се видов на камера и само сакам да им појаснам на гледачите – Не сум луда жена која се крие зад шишките, туку се разбудив со затворено око и не сакав да дојдам, но сепак дојдов. Ми се затвори капакот.“ – раскажала Наташа и го покажала окото.

Ќе ви се допадне

AniWatch anime websites: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 10

AnimeDao nisekoi animedao: Attack on Titan Final Season Episode 16