пејат

(видео) Германските фанови ја пеат „Излези момче“

По нерешениот меч меѓу Германија и Македонија 25-25, кој се одигра вчера во рамките на ракометното Европско првенство во Хрватска, некои од германските навивачи не …

(видео) Германските фанови ја пеат „Излези момче“ Прочитај повеќе »

Бизнисмен од Ниш ја прави најскапата свадба на Балканот, ќе пеат Цеца и Аца Лукас

Нишкиот контроверзен бизнисмен Бранислав (Брано) Мичуновиќ на 4 ноември организира голема свадба за својот син Ѓорѓе во елитен австриски хотел. ❤️ A post shared by …

Бизнисмен од Ниш ја прави најскапата свадба на Балканот, ќе пеат Цеца и Аца Лукас Прочитај повеќе »

Scroll to Top