(Видео) Бела Хадид на ревија во Париз се појави гола, а дизјанерите и напрвија фустан од боја

На модната недела во Париз за време на ревијата на Коперни, беше изведно модно шоу со манекенката Бела Хадид која на пистата се појави само …

(Видео) Бела Хадид на ревија во Париз се појави гола, а дизјанерите и напрвија фустан од боја Прочитај повеќе »