поверувате

Познатиот српски пејач повторно се ожени и тоа нема да поверувате со кого

Пејачот Радиша Трајковиќ Џани повторно се заколна на љубов на својата сопруга со која ужива на одмор во Турција. На Инстаграм тој објави фотографија од …

Познатиот српски пејач повторно се ожени и тоа нема да поверувате со кого Прочитај повеќе »

(ФОТО) Нема да поверувате како е подметнат пожарот во Хрватска кој беснееше со денови

На Фејсбук страницата на „Доброволното друштво на пожарникари на општина Градац“, е објавена фотографија која наводно покажува дека пожарот е подметнат. „Утрово во Градица имаше …

(ФОТО) Нема да поверувате како е подметнат пожарот во Хрватска кој беснееше со денови Прочитај повеќе »