пожарот

Бијонсе, Џеј Ло, Шварценегер се молат пожарот да не ги проголта нивните вили

Пожарите во Калифорнија кои продолжуваат да беснеат, ја ставија во опасност и луксузната населба Бел Ер, каде се наоѓаат куќите на бројни познати личности и …

Бијонсе, Џеј Ло, Шварценегер се молат пожарот да не ги проголта нивните вили Прочитај повеќе »

(ФОТО) Нема да поверувате како е подметнат пожарот во Хрватска кој беснееше со денови

На Фејсбук страницата на „Доброволното друштво на пожарникари на општина Градац“, е објавена фотографија која наводно покажува дека пожарот е подметнат. „Утрово во Градица имаше …

(ФОТО) Нема да поверувате како е подметнат пожарот во Хрватска кој беснееше со денови Прочитај повеќе »