прекрши

ТАА ГИ ПРЕКРШИ ПРАВИЛАТА – Нема да ви се верува што успеа да внесе Анѓела во шоуто

Анѓела Митковски ни се пофали дека пронашла начин да во „Задругата“ внесе две работи – и двете строго забранети. Ријалити шоуто „Задруга“, конечно почна, а …

ТАА ГИ ПРЕКРШИ ПРАВИЛАТА – Нема да ви се верува што успеа да внесе Анѓела во шоуто Прочитај повеќе »

Доналд Трамп ја прекрши традицијата стара 150 години во Белата куќа!

Доналд Трамп ги прекрши шемите за претседател на САД, во речиси секоја важна категорија, а и е првиот американски претседател без домашен миленик. Тој е …

Доналд Трамп ја прекрши традицијата стара 150 години во Белата куќа! Прочитај повеќе »

Scroll to Top