преку

Преку интернет нарачала фармерки, а во џебот пронашла носена танга

Медицинската сестра Кристин Еванс нарачала преку интернет-страницата „Nordstrom“ фармерки од марката „Not Your Daughters Jeans“, но иако панталоните изгледале совршено, во џебот ја дочекало изненадување, …

Преку интернет нарачала фармерки, а во џебот пронашла носена танга Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ги става децата во кеса и ги влече преку реката – Но тоа не е целата вистина за оваа снимка

Не е се така како што изгледа! Во едно село во Виетнам, еден човек секој ден ги става децата во големи пластични кеси, кои потоа …

(ВИДЕО) Ги става децата во кеса и ги влече преку реката – Но тоа не е целата вистина за оваа снимка Прочитај повеќе »

Scroll to Top