Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди

Водителката на „Пинкови ѕвездички“ Душица Јаковлевиќ ги загрижи своите фанови на Инстаграм кога објавила фотографија на која има модринки на вратот. Имено водителката била на …

Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди Прочитај повеќе »