Познатата водителка приклучена на апарати – Убавицата се здоби со страшни повреди

By

Водителката на „Пинкови ѕвездички“ Душица Јаковлевиќ ги загрижи своите фанови на Инстаграм кога објавила фотографија на која има модринки на вратот.

Имено водителката била на скијање на вода, па доживеала незгода и брзо се обратила на доктор.

-„Кога ќе се обидеш да скијаш на вода, па доктор Милеусниќ мора да те закачи на апарати.“ – напишала до фотографијата.

Сепак, бидејќи ја објавила фотографијата на Инстаграм фановите биле загрижени, па ѝ посакале брзо оздравување.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime real website: Watch Attack on Titan Final Season Episode 15 (https://kissanimeonline.com/m/31z8/ep-15)

AniWatch anime websites: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 39