пробате

(ВИДЕО) Како да купите фармерки без да ги пробате

Мразите да се пресоблекувате во бутиците и да пробувате нешто од облеката? Погледнете го ова супер решение за купување на совршени фармерки без пробување… By …

(ВИДЕО) Како да купите фармерки без да ги пробате Прочитај повеќе »

Рецепт на денот: Топло ладно – Eдноставно мора да го пробате

2 јајца, 2 жолчки од јајца 75гр путер 45гр шеќер 100гр темно чоколадо (какао мин.40%) 45гр брашно 20гр какао во прав Лажичка екстракт од ванила …

Рецепт на денот: Топло ладно – Eдноставно мора да го пробате Прочитај повеќе »