(ФОТО) Јасемин ја ископира Дефне во реалноста

Турската актерка Синем Мустафа или попозната како Јасемин од хит серијата „Вљубениот ерген“ направи драстична промена на својот изглед, очигледно инспирирана од улогата на Дефне …

(ФОТО) Јасемин ја ископира Дефне во реалноста Прочитај повеќе »