Бившиот ѝ се заканува на Ким Кардашјан со домашни видеа

Бившиот на Ким Кардашијан, Реј Џ. ѝ се заканил дека ќе го објави нивното домашно видео, кое го снимил додека биле заедно. Како што пишуваат …

Бившиот ѝ се заканува на Ким Кардашјан со домашни видеа Прочитај повеќе »