режисерот

Режисерот ја принудувал на сцени со секс, а таа му се одмаздила на грд начин

Кејт Бекисејл упорно одбивала да снима експлицитни сцени, но режисерот не го прифаќал нејзиното одбивање па му го загорчила животот со една интрига.Познатата британска актерка …

Режисерот ја принудувал на сцени со секс, а таа му се одмаздила на грд начин Прочитај повеќе »

Режисерот Мето Петровски е пронајден жив и здрав

Мето Петровски, кој вчера беше пријавен за исчезнат, по едно деноноќие барање е пронајден жив и здрав, информираат неговите пријатели и семејството. Петровски пред два …

Режисерот Мето Петровски е пронајден жив и здрав Прочитај повеќе »