Ѓоковиќ сонува за нов трофеј

Српскиот тенисер Новак Ѓоковиќ вели дека сонува повторно да го освои големиот турнир „Роланд Гарос“ и вели дека го знае рецептот како да го повтори …

Ѓоковиќ сонува за нов трофеј Прочитај повеќе »