(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот

Пејачот на групата „Тропико бенд“, објави селфи од теретана кое исклучително привлече внимание. Фронтменот на бендот „Тропико бенд“ е Александар Цветковиќ еден од пејачките кои …

(ФОТО) Сале Тропико ги покажа стомачните, а девојките го изгубија умот Прочитај повеќе »