сем асгари

(Фото) Бившиот на Бритни е прогласен за виновен за упад на нејзината свадба и напад врз обезбедувањето

Бившиот сопруг на Бритни Спирс, Џејсон Александер, е прогласен за виновен за упад на нејзината свадба и напад на обезбедувањето. Пејачката се омажи во јуни …

(Фото) Бившиот на Бритни е прогласен за виновен за упад на нејзината свадба и напад врз обезбедувањето Прочитај повеќе »

(Видео) Конечно сум слободна, Бритни се слече среде плажа

Откако се ослободи од старателството на нејзиниот татко, Бритни Спирс (40) објави видео од одмор на тропски остров. Таа се сними како ужива на плажа, …

(Видео) Конечно сум слободна, Бритни се слече среде плажа Прочитај повеќе »

(Фото) Згодниот дечко на Бритни бил дебел и неугледен

Поп-ѕвездата Бритни Спирс неколку месеци е во врска со фитнес-моделот Сем Асгари. Повеќето девојки ѝ завидуваат на изборот и на социјалните мрежи коментираат дека Сем …

(Фото) Згодниот дечко на Бритни бил дебел и неугледен Прочитај повеќе »

Scroll to Top