шампањ

Готов е првиот шампањ што ќе биде отворен во вселената

Новото шише на шампањ е специјално направено за вселенски услови. Виното Mumm Cordon Rouge Stellar е спакувано во шишиња кои се заштитени со најквалитетен алуминиум, …

Готов е првиот шампањ што ќе биде отворен во вселената Прочитај повеќе »

Розов шампањ за роденденот на Ријана

Светската ѕвезда Ријана завчера наполни 30 години. Таа роденденот најпрвин го прослави скромно, на вечера со семејството и неколку најблиски пријатели. Но, вчеравечер таа направи …

Розов шампањ за роденденот на Ријана Прочитај повеќе »

Новица ја разгали Татјана со шампањ и јагоди

Фолк- пејачкта Татјана Лазаревска наполни 43 години. За таа прогодна нејзиниот сопруг, музичарот Новица и направи вистинско изненадувње. Новица ја однел на плажа својата сопруга, …

Новица ја разгали Татјана со шампањ и јагоди Прочитај повеќе »