(Видео) Тамара ги загреа скопјани, предновогодишна журка и концерт пред Сити мол

Пејачката Тамара Товедска вечерва одржа мини концерт пред Сити мол. Голем број скопјани не ги сопре студеното време и дојдоа предновогодишно да се забавуваат. Имаше …

(Видео) Тамара ги загреа скопјани, предновогодишна журка и концерт пред Сити мол Прочитај повеќе »