(Фото) Скромниот стан на Сораја пред да стане позната

Пред да се прослави во Србија како учесничка во реалното шоу „Големиот брат“ старлетата Сораја живеела навистина скромно. Признала дека сака да готви грашок со …

(Фото) Скромниот стан на Сораја пред да стане позната Прочитај повеќе »