„Славјански базар“

По смртта на сопругот, Николина Пишек со ќерката се опуштаат на море во Хрватска

Хрватската водителка Николина Пишек летува на јадранскиот брег, заедно со ќерка си, само неколку месеци откако почина нејзиниот сопруг. На социјалните мрежи таа сподели фотографии …

По смртта на сопругот, Николина Пишек со ќерката се опуштаат на море во Хрватска Прочитај повеќе »

(Фото) Антониа Гиговска ќе ја претставува Македонија на „Славјански базар“

Пејачката Антониа Гиговска оваа година, ќе ја претставува Македонија на Интернационалниот музички фестивал „Славјански Базар“ во Белорусија. Фестивалот ќе се одржи од 14 до 19 …

(Фото) Антониа Гиговска ќе ја претставува Македонија на „Славјански базар“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top