слушаат

Девојка го сними масакрот во Лас Вегас, а се слушаат два истрела од различни места

Новото видео што излезе во јавност докажува дека двајца напаѓачи пукале истовремено за време на масакрот што се случи во Лас Вегас истовремено негирајќи ги …

Девојка го сними масакрот во Лас Вегас, а се слушаат два истрела од различни места Прочитај повеќе »

(ФОТО) Се слушаат сирени, луѓето преплашени – Што се случува во Барселона?

Четворица загинаа и 20 се повредени откако минибус влета во група луѓе во центарот на Барселона. Полицијата во Барселона го оквалификува инцидентот како терористички напад. …

(ФОТО) Се слушаат сирени, луѓето преплашени – Што се случува во Барселона? Прочитај повеќе »

Scroll to Top