со

Сораја и Инди се судрија со провокативните фотки

Трите бујни бринети уживаа на концертот на Цеца Ражнатовиќ, а тоа во што дојдоа, никого не остави рамнодушен. Сораја Вучелиќ и Индира Арадиновиќ Инди, уживаа …

Сораја и Инди се судрија со провокативните фотки Прочитај повеќе »

Со гордост ќе одам годинава на Струшките вечери на поезијата

Новиот претседател на струшките вечери на поезијата Дарко Лешоски, предизвика низа коментари на социјалните мрежи. И позитивни и негативни критики. На ова не остана рамнодушна, …

Со гордост ќе одам годинава на Струшките вечери на поезијата Прочитај повеќе »

Scroll to Top