Ѓоковиќ со температура играл на Србија опен

Најдобриот тенисер на светот Новак Ѓоковиќ по завршувањето на финалниот меч на турнирот „Србија опен“, призна дека имал здравствени проблеми. Тој не сакаше многу да …

Ѓоковиќ со температура играл на Србија опен Прочитај повеќе »