српското

15 годишниот Роко победник на српското талент шоу

15 годишниот Роко Блажевиќ од Сплит, победи во српското талент шоу „Пинкови ѕвездички“, освојувајќи најголем број на гласови од публиката. Роко уште во ноември го …

15 годишниот Роко победник на српското талент шоу Прочитај повеќе »

Scroll to Top