старателство

Шакира и Пике потпишаа договор за старателство, пејачката со синовите се сели во Мајами

Познатата пејачка Шакира и фудбалерот Жерар Пике потпишаа договор за старателство на нивните две деца во Барселона, со што ставија крај на нивната 11-годишна врска. …

Шакира и Пике потпишаа договор за старателство, пејачката со синовите се сели во Мајами Прочитај повеќе »

Северина отиде на одмор откако го изгуби старателството над синот

Откако ја изгуби битката на суд од порнешниот сопруг Милан околу старателството на нивниот син, Северина Којиќ не престанува да изненадува. Ги спакува куферите и …

Северина отиде на одмор откако го изгуби старателството над синот Прочитај повеќе »

Северина ја изгуби битката за старателство

Општинскиот граѓански суд во Загреб донесе пресуда во корист на Милан Поповиќ, поранешниот на Северина. Со тоа бизнисменот ќе ги има истите права како Северина …

Северина ја изгуби битката за старателство Прочитај повеќе »

Scroll to Top