(ФОТО) И Ноне се тетовираше

Екс-пејачката Ноне Неделковска повторно и се врати на работата на брод и крстарењето по водената шир околу светот. Деновиве Ноне заедно со својот сакан Рајан …

(ФОТО) И Ноне се тетовираше Прочитај повеќе »