тој

(ВИДЕО) Тој е без една рака и нога, а шие како професионалец

Почнувајќи од пишувањата, цртањата, облекувањата, купувањата, полека се повеќе станал независен… Мадан Лал е роден во Харијани во Индија, но без рака, но тоа не …

(ВИДЕО) Тој е без една рака и нога, а шие како професионалец Прочитај повеќе »

Овој човек не мастурбирал повеќе од 700 дена – Еве кои се моќи тврди дека ги добил

Некои ова го гледаат како тест на самоконтрола, а други го користат како обид за лечење на зависност од порнографија. Маж кој не мастурбирал дури …

Овој човек не мастурбирал повеќе од 700 дена – Еве кои се моќи тврди дека ги добил Прочитај повеќе »

„Нема мене да ме еб*т, на тој начин“ – Министерот за одбрана на Франција даде оставка по конфликтот со Макрон за кратењата на воениот буџет

„Нема да допуштам да ме „јеб*т“ на тој начин“, изјави тој на репортерката на Ројтерс. „Можеби сум глуп, но знам кога сум превеслан“. Францускиот воен …

„Нема мене да ме еб*т, на тој начин“ – Министерот за одбрана на Франција даде оставка по конфликтот со Макрон за кратењата на воениот буџет Прочитај повеќе »

(ФОТО) Тој е нејзината слаба точка: Запознајте го братот на Сара Мејс!

Сара Мејс има 25 години, успешна кариера, емотивна врска со Димитар Атанасовски, но и една слаба точка. Станува збор за нејзиниот помал брат Петар. Светлоокото …

(ФОТО) Тој е нејзината слаба точка: Запознајте го братот на Сара Мејс! Прочитај повеќе »

Scroll to Top