Затворенци му се заканувале на фудбалер кој ја нудел сопругата на порносајт

Легендарниот чешки фудбалер Томаш Репка доби двегодишна затворска казна затоа што ја нудел неговата поранешна сопруга на порносајт. Британските медиуми пишуваат дека Репка кога пристигнал во …

Затворенци му се заканувале на фудбалер кој ја нудел сопругата на порносајт Прочитај повеќе »