топка

(Видео) Мбапе со топка удри девојка во нос и ја раскрвари, потоа и подари дрес

Килијан Мбапе на загревањето пред мечот на гостувањето кај Стразбур, имаше непријатна ситуација со девојка од трибините. Фудбалерот на Пари Сен Жермен случајно со топка …

(Видео) Мбапе со топка удри девојка во нос и ја раскрвари, потоа и подари дрес Прочитај повеќе »

(Видео) Мистериозна топка на плажа во Јапонија ги вознемири жителите

Јапонската полиција го забрани пристапот до плажата во градот Хамаматсу, откако на неа била пронајдена сомнителна топка. Пристапот до овој простор е забранет бидејќи на …

(Видео) Мистериозна топка на плажа во Јапонија ги вознемири жителите Прочитај повеќе »

(Видео) Мистериозна огнена топка прелета над шест американски држави

Метеор кој прелета над Мичиген предизвика земјотрес во тоа подрачје со јачина од два степена според Рихтеровата скала. Експертите наведуваат дека светлината што се појавила …

(Видео) Мистериозна огнена топка прелета над шест американски држави Прочитај повеќе »

Scroll to Top