Аца Лукас и Бранислава ги избришаа заедничките фотки – Се огласи и нејзиниот поранешен маж

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас наводно раскинаа, а нејзиниот сопруг се огласи на Инстаграм. Штотуку ја обелодени својата врска и јавно призна дека и двајцата …

Аца Лукас и Бранислава ги избришаа заедничките фотки – Се огласи и нејзиниот поранешен маж Прочитај повеќе »