Аца Лукас и Бранислава ги избришаа заедничките фотки – Се огласи и нејзиниот поранешен маж

Бранислава Пашајлија и Аца Лукас наводно раскинаа, а нејзиниот сопруг се огласи на Инстаграм.

Штотуку ја обелодени својата врска и јавно призна дека и двајцата се лудо заљубени еден во друг, Аца Лукас и неговата девојка веќе го поттикнаа сомнежот дека – раскинале.

Бидејќи не се криеја и често објавуваа заеднички фотки, а веќе сега и ги бришеа своите налози на Инстаграм, се шушка дека Лукас и Бранислава раскинале, како и дека атрактивната црнка се вратила на поранешниот сопруг Жељко, со кого има син.

 

Поврзано за целата оваа приказна, и сопругот на Бранислава, не е неактивен на социјалните мрежи, па неговата последна објава дополнителни ги збуни сите…

Да потсетиме, гласините за раскинувањето го подгреа и тоа што сопругот Жељко го следела на Инстаграм.

Scroll to Top