Аца Лукас и Бранислава ги избришаа заедничките фотки – Се огласи и нејзиниот поранешен маж

By
Бранислава Пашајлија и Аца Лукас наводно раскинаа, а нејзиниот сопруг се огласи на Инстаграм.

dobivaj vesti na viber

Штотуку ја обелодени својата врска и јавно призна дека и двајцата се лудо заљубени еден во друг, Аца Лукас и неговата девојка веќе го поттикнаа сомнежот дека – раскинале.

Бидејќи не се криеја и често објавуваа заеднички фотки, а веќе сега и ги бришеа своите налози на Инстаграм, се шушка дека Лукас и Бранислава раскинале, како и дека атрактивната црнка се вратила на поранешниот сопруг Жељко, со кого има син.

 

Поврзано за целата оваа приказна, и сопругот на Бранислава, не е неактивен на социјалните мрежи, па неговата последна објава дополнителни ги збуни сите…

Да потсетиме, гласините за раскинувањето го подгреа и тоа што сопругот Жељко го следела на Инстаграм.

Ќе ви се допадне

Go88 – Thiên đường giải trí cùng Game bài đổi thưởng hot nhất mẹo chơi tài xỉu trên go88 go88 gold

sunwin là ai mẹo chơi tài xỉu sunwin bí quyết chơi tài xỉu sunwin